CLUBOVERZICHT

Week 38
DatumAanvangAanwezigThuisUitScheidsrechter
20 sep.10:00VOAB VR1Essche Boys VR1Afgeschermd
20 sep.11:00VOAB 7Reusel Sport/CoTrans 8
20 sep.11:30TSC 2VOAB 2H.P.J. (Henk) Vissers
20 sep.12:00VOAB 6WSJ 3E. (Eric) van Beers
20 sep.12:00ZIGO 5VOAB 5Y. (Yassine) Baalla
20 sep.12:00VOAB 3Viola 3Afgeschermd
20 sep.14:00Beek VooruitVOABAfgeschermd
22 sep.20:00GSBW JO19-1VOAB JO19-3
26 sep.08:30TSV Gudok JO8-4VOAB JO8-4
26 sep.08:30ZIGO JO10-2VOAB JO10-3
26 sep.09:00VOAB JO10-4Were Di JO10-2
26 sep.09:00VOAB JO10-5Gilze JO10-2
26 sep.09:00VOAB JO10-1Bavel JO10-1
26 sep.09:00VOAB JO8-2Willem II JO8-1
26 sep.09:00VOAB JO9-4OVC'26 JO9-1
26 sep.09:00VOAB JO9-5VV Trinitas Oisterwijk JO9-3
26 sep.09:00VOAB JO8-7VV Trinitas Oisterwijk JO8-5
26 sep.09:00Were Di JO8-3VOAB JO8-5
26 sep.09:00VOAB JO10-2VV Trinitas Oisterwijk JO10-1
26 sep.09:00VOAB JO8-6Uno Animo JO8-1
26 sep.09:30Willem II JO8-2VOAB JO8-3
26 sep.09:35Baronie JO9-1VOAB JO9-1
26 sep.10:00Chaam JO12-2VOAB JO12-6
26 sep.10:00Sarto JO9-3VOAB JO9-3
26 sep.10:00DESK JO9-1VOAB JO9-2
26 sep.10:00DESK JO10-3VOAB JO10-6
26 sep.10:15VOAB MO13-2RWB MO13-1
26 sep.10:15VOAB JO11-5Gilze JO11-2
26 sep.10:15Baronie JO12-1VOAB JO12-2
26 sep.10:15VOAB JO12-5Helvoirt JO12-2
26 sep.10:15Jong Brabant JO8-1VOAB JO8-1
26 sep.10:15IJsselmeervogels JO16-1VOAB JO16-1D. (Daan) Schouten
26 sep.10:15VOAB MO13-1Blauw Wit'81 MO13-1
26 sep.10:15JEKA JO15-9VOAB JO15-3
26 sep.10:15VOAB MO11-1WSC MO11-1
26 sep.10:15VOAB JO11-2WSC JO11-2
26 sep.10:15VOAB JO11-3GSBW JO11-1
26 sep.10:15VOAB JO12-3SC 't Zand JO12-1
26 sep.10:30Beerse Boys JO12-1VOAB JO12-1
26 sep.10:45Baronie JO11-2VOAB JO11-1
26 sep.10:45Chaam JO11-1VOAB JO11-4
26 sep.11:00Hilvaria JO14-1VOAB JO14-2
26 sep.11:00Essche Boys JO13-1VOAB JO13-2
26 sep.11:00OVC'26 JO13-2VOAB JO13-3
26 sep.11:30VOAB MO17-1ST Reusel Sport CoTrans/Hulsel/HMVV/SDO'39 MO17-1
26 sep.11:30VOAB JO14-3RWB JO14-1
26 sep.11:30VV Trinitas Oisterwijk JO9-5VOAB JO9-7
26 sep.11:30VOAB JO13-1MOC'17 JO13-1L.A.F. (Louis) van den Dries
26 sep.12:15Baronie JO12-6VOAB JO12-4
26 sep.12:30Neerlandia'31 JO14-1VOAB JO14-4A.L.M. (Ashley) van Og
26 sep.12:45Rijen JO15-4VOAB JO15-4
26 sep.13:00Haarsteeg MO15-1VOAB MO15-2
26 sep.13:00Zwaluw VFC JO16-1VOAB JO16-2
26 sep.13:00VOAB JO17-3Olympia'60 JO17-2
26 sep.13:00UVV'40 JO17-2GVOAB JO17-2
26 sep.13:00VOAB JO15-2Audacia JO15-1
26 sep.13:00VOAB JO14-1Gemert JO14-1R.F.A. (Ruben) Strik
26 sep.13:15Boeimeer 2VOAB 2M.J.L. (Mikel) Snijders
26 sep.14:30MOC'17 JO17-1VOAB JO17-1J.A.F. (Johan) de Keizer
26 sep.14:45VOAB JO15-1JEKA JO15-2A.J.P.M. (Ton) van Gelooven
26 sep.14:45RPC JO16-2VOAB JO16-3
26 sep.14:45VOAB JO19-1Beek Vooruit JO19-1S.C.M.D. (Sander) van Gool
26 sep.14:45VOAB JO19-3Riel JO19-1
26 sep.14:45VOAB JO19-2Jong Brabant JO19-3
26 sep.14:45DESK JO19-3VOAB JO19-4
26 sep.14:45VOAB 4VV Trinitas Oisterwijk 3
26 sep.15:00SC 't Zand MO19-2VOAB MO19-1
26 sep.16:45VOAB 3WSC 3
27 sep.09:45VOAB 5SVG 4
27 sep.10:00Hilvaria 3VOAB 3
27 sep.10:00Sarto 16VOAB 7
27 sep.10:30Real Lunet VR1VOAB VR1
27 sep.11:00VOAB 4OVC'26 6
27 sep.11:45VOAB 2Madese Boys 2C.J.M. (Cor) Dirkx
27 sep.12:00Hilvaria 5VOAB 6
27 sep.14:30VOABJEKAM. (Mathias) Caluwe
29 sep.18:30Gilze JO17-2VOAB JO17-3H.C.P.M. (Harm) van den Ouweland
29 sep.19:30VOAB JO16-3Willem II JO16-2
30 sep.20:30TSV Gudok JO15-1VOAB JO15-1Afgeschermd
3 okt.08:30JEKA MO15-1VOAB MO15-1
3 okt.08:30TSV Gudok JO8-1VOAB JO8-1
3 okt.08:30R.K.S.V. Groen Wit JO12-1VOAB JO12-2
3 okt.08:30Dongen JO11-1VOAB JO11-1
3 okt.08:30ZIGO JO10-3VOAB JO10-4
3 okt.08:45Sarto JO10-1VOAB JO10-1
3 okt.08:45VOAB JO13-3TSV Gudok JO13-3
3 okt.09:00DESK JO8-2VOAB JO8-6
3 okt.09:00VOAB JO10-3TSV Gudok JO10-2
3 okt.09:00VOAB JO10-5GSBW JO10-2
3 okt.09:00VOAB JO9-1TSV Gudok JO9-1
3 okt.09:00VOAB JO9-2Jong Brabant JO9-1
3 okt.09:00VOAB JO8-5VV Trinitas Oisterwijk JO8-3
3 okt.09:00DESK JO8-1VOAB JO8-2
3 okt.09:00VOAB JO9-3RKDSV JO9-1G
3 okt.09:00VOAB JO8-3NEO'25 JO8-1
3 okt.09:00Jong Brabant JO10-1VOAB JO10-2
3 okt.09:00DESK MO11-1VOAB MO11-1
3 okt.09:15FC Tilburg JO9-2VOAB JO9-5
3 okt.09:30Gloria UC MO9-1VOAB JO9-6
3 okt.09:30Willem II JO11-2VOAB JO11-3
3 okt.10:00Sarto JO9-4VOAB JO9-4
3 okt.10:00DESK MO14-1VOAB JO14-3
3 okt.10:00Sarto JO12-2VOAB JO12-3
3 okt.10:00Kozakken Boys JO15-1VOAB JO15-1
3 okt.10:15VOAB JO11-4Were Di JO11-2
3 okt.10:15FC Tilburg JO8-1VOAB JO8-7
3 okt.10:15VOAB JO11-2Jong Brabant JO11-2
3 okt.10:15VOAB JO13-2Zwaluw VFC JO13-2
3 okt.10:15VOAB JO12-6ZIGO JO12-4
3 okt.10:15VOAB JO12-1VV Trinitas Oisterwijk JO12-1G
3 okt.10:15VOAB JO12-4Gloria UC JO12-1
3 okt.10:30VV Trinitas Oisterwijk JO12-4VOAB JO12-5
3 okt.11:00UNA JO14-1VOAB JO14-1
3 okt.11:00Nulandia MO15-1VOAB MO15-2
3 okt.11:15Unitas JO13-1VOAB JO13-1
3 okt.11:30VOAB JO14-4Chaam JO14-1
3 okt.11:30VOAB JO16-1De Treffers JO16-1
3 okt.11:30VOAB JO15-4Were Di JO15-4
3 okt.11:30Be Ready MO13-1VOAB MO13-1
3 okt.11:30TSV Gudok JO14-2VOAB JO14-2
3 okt.11:30Sarto JO11-6VOAB JO11-5
3 okt.12:00ST RKDSV / EDN'56 JO15-2VOAB JO15-2
3 okt.12:00DIA MO13-1VOAB MO13-2
3 okt.13:00Hilvaria MO17-1VOAB MO17-1
3 okt.13:00VOAB JO16-3Helvoirt JO16-1
3 okt.13:00VOAB JO16-2TSV Gudok JO16-1
3 okt.13:00VOAB JO15-3SC 't Zand JO15-3
3 okt.13:10VOAB JO17-1Oranje Wit JO17-1
3 okt.13:15Gilze JO19-2VOAB JO19-2J. (Jan) v.d. Kaa
3 okt.13:45SV Reeshof 5VOAB 4
3 okt.14:30Spoordonkse Boys JO19-1VOAB JO19-3
3 okt.14:45Sarto JO17-5VOAB JO17-3
3 okt.14:45VOAB JO17-2JEKA JO17-10
3 okt.14:45VOAB JO19-4Hilvaria JO19-3
3 okt.14:45VOAB MO19-1RFC MO19-1
3 okt.14:55VOAB JO19-1JEKA JO19-1
3 okt.15:45SV Reeshof 2VOAB 3
3 okt.16:45VOAB 2WSC 2
4 okt.09:45VOAB 5SV Reeshof 5
4 okt.10:00GSBW 3VOAB 4
4 okt.10:00GSBW 8VOAB 6
4 okt.10:00VOAB VR1SC Elshout VR2
4 okt.11:00Spoordonkse Boys 5VOAB 7
4 okt.11:45VOAB 2Roosendaal 2
4 okt.12:00VOAB 3TSVV Merlijn 2
4 okt.14:00TSCVOAB
9 okt.19:30Chaam 45+1VOAB 45+2
9 okt.19:30VOAB 45+1Viola 45+1
9 okt.19:50WSJ 45+1VOAB 45+1
9 okt.19:50Bavel 45+1VOAB 45+2
9 okt.20:10VOAB 45+1UVV'40 45+1
9 okt.20:10VOAB 45+2JEKA 45+2
9 okt.20:50Hilvaria 45+1VOAB 45+1
10 okt.08:30SC 't Zand JO8-4GVOAB JO8-4
10 okt.08:30Rijen JO13-3VOAB JO13-3
10 okt.08:45Sarto JO11-4VOAB JO11-4
10 okt.09:00VOAB JO9-3Sarto JO9-4
10 okt.09:00DVVC JO10-1VOAB JO10-1
10 okt.09:00Uno Animo JO12-2VOAB JO12-5
10 okt.09:00VOAB JO10-6Sarto JO10-9
10 okt.09:00Audacia JO8-2GVOAB JO8-7
10 okt.09:00VV Trinitas Oisterwijk JO10-3VOAB JO10-4
10 okt.09:00VOAB JO8-6RWB JO8-3
10 okt.09:00VOAB JO10-2FC Tilburg JO10-1
10 okt.09:00VOAB JO8-3SV Reeshof JO8-1
10 okt.09:00VOAB JO9-1JEKA JO9-1G
10 okt.09:00VOAB JO8-2Were Di JO8-2
10 okt.09:00VOAB JO8-1R.K.S.V. Groen Wit JO8-1
10 okt.09:00VOAB JO9-7FC Tilburg MO9-1
10 okt.09:00VOAB JO9-2Were Di JO9-1
10 okt.09:00VOAB JO9-6Tuldania JO9-1G
10 okt.09:30Willem II JO11-1VOAB JO11-2
10 okt.10:00Riel JO10-1VOAB JO10-5
10 okt.10:00Hilvaria JO9-2VOAB JO9-4
10 okt.10:00Chaam JO12-1VOAB JO12-4
10 okt.10:00SC 't Zand JO11-6VOAB JO11-5
10 okt.10:15VOAB JO12-1Emplina JO12-1
10 okt.10:15VOAB MO13-1RWB MO13-1
10 okt.10:15VOAB JO11-1Rijen JO11-1
10 okt.10:15VOAB MO11-1VV Trinitas Oisterwijk MO11-1
10 okt.10:15VOAB MO13-2Dongen MO13-1
10 okt.10:15Jong Brabant JO8-3GVOAB JO8-5
10 okt.10:15VOAB JO11-3Sarto JO11-3
10 okt.10:15VOAB JO12-6Olympia'60 JO12-2
10 okt.10:15VOAB JO12-2Seolto JO12-1G
10 okt.10:30Bavel JO10-2VOAB JO10-3
10 okt.11:00GSBW JO12-1VOAB JO12-3
10 okt.11:00Hilvaria JO13-1VOAB JO13-2
10 okt.11:30VOAB JO14-2TSV Gudok JO14-3
10 okt.11:30Dongen JO15-5VOAB JO15-4
10 okt.11:30VOAB JO13-1Drechtstreek JO13-1
10 okt.11:30VOAB JO14-3GDC JO14-1
10 okt.11:30VOAB MO15-1VV Trinitas Oisterwijk MO15-1
10 okt.12:00SSC'55 MO19-1VOAB MO19-1
10 okt.12:30WSC JO19-3VOAB JO19-4
10 okt.12:45SC 't Zand JO17-1VOAB JO17-1
10 okt.13:00VOAB JO14-1OJC ROSMALEN JO14-1
10 okt.13:00UNA JO16-3VOAB JO16-3
10 okt.13:00VOAB MO15-2Best Vooruit MO15-1
10 okt.13:00VOAB JO15-2Oirschot Vooruit JO15-2
10 okt.13:10PVCV JO16-1VOAB JO16-1
10 okt.13:15Reusel Sport/CoTrans JO14-1VOAB JO14-4
10 okt.14:30RFC 2VOAB 2
10 okt.14:30Riel JO17-1VOAB JO17-2
10 okt.14:45VOAB 4NEO'25 5
10 okt.14:45VOAB JO19-2SC 't Zand JO19-3
10 okt.14:45DESK JO16-1VOAB JO16-2
10 okt.14:45VOAB JO15-1Oranje Wit JO15-1
10 okt.14:45VOAB JO19-3ZIGO JO19-1
10 okt.15:15TSV Gudok JO19-1VOAB JO19-1
10 okt.16:45VOAB 3SVSSS 2
11 okt.10:00RKKSV VR2VOAB VR1
11 okt.11:00RCD 2VOAB 2
11 okt.11:00VOAB 4TSV Gudok 4
11 okt.11:00VOAB 7GSBW 7
11 okt.12:00Riel 2VOAB 3
11 okt.12:00VOAB 6Riel 4
11 okt.14:00Audacia 3VOAB 5
11 okt.14:30VOABCluzona
17 okt.11:00Uno Animo MO17-1VOAB MO17-1A.M.P. (Amber) Leermakers
17 okt.11:30VOAB JO16-1Kampong JO16-1
17 okt.11:30VOAB JO14-2TSV Gudok JO14-2
17 okt.13:00VOAB JO14-1JVC Cuijk JO14-1
17 okt.15:30Baronie 3VOAB 4
18 okt.10:00Gloria UC 3VOAB 4J. (Jan) v.d. Kaa
18 okt.11:45VOAB 2Moerse Boys 2
18 okt.14:30VOABSC Kruisland
24 okt.09:30WSC MO15-1VOAB MO15-1
24 okt.10:00Hercules JO16-1VOAB JO16-1
24 okt.10:15FC Tilburg MO13-2VOAB MO13-1
24 okt.10:15SV Reeshof JO14-3GVOAB JO14-4
24 okt.10:15VOAB MO13-2Neerlandia'31 MO13-1
24 okt.10:15VOAB JO13-2NEO'25 JO13-1
24 okt.11:00FC Drunen JO14-1GVOAB JO14-3
24 okt.11:15Sarto JO13-1VOAB JO13-1
24 okt.11:30FC Engelen JO15-1VOAB JO15-1
24 okt.11:30Gemert JO14-1VOAB JO14-1
24 okt.11:30VOAB JO15-4TSV Gudok JO15-3
24 okt.11:30DESK MO15-1VOAB MO15-2
24 okt.12:30FC Tilburg JO15-1VOAB JO15-2
24 okt.12:45Rijen JO13-5VOAB JO13-3
24 okt.13:00TSV Gudok JO17-3VOAB JO17-3
24 okt.13:00VOAB JO16-3Nivo Sparta JO16-3
24 okt.13:00VOAB JO17-1Emplina JO17-1
24 okt.13:00VOAB JO15-3Dongen JO15-4
24 okt.13:00VOAB JO16-2Tuldania JO16-1
24 okt.13:15The Gunners 2VOAB 2
24 okt.14:30Nemelaer MO17-1VOAB MO17-1
24 okt.14:30Uno Animo JO19-2VOAB JO19-4
24 okt.14:45VOAB JO19-1Sarto JO19-1
24 okt.14:45VOAB JO19-2Dongen JO19-2
24 okt.14:45VOAB JO17-2Rijen JO17-2
24 okt.14:45VOAB 4Willem II 5
24 okt.14:45VOAB JO19-3Jong Brabant JO19-4
24 okt.16:45VOAB 3Willem II 3
25 okt.09:45VOAB 5SC 't Zand 3
25 okt.11:00Chaam 2VOAB 4
25 okt.11:30WSC 2VOAB 2
25 okt.12:00TSV Gudok 5VOAB 7
25 okt.12:00VOAB 3Dongen 4
25 okt.14:00TSV Gudok 8VOAB 6
25 okt.14:30BavelVOAB
30 okt.19:30JEKA 45+2VOAB 45+2
30 okt.19:30VOAB 45+1WSJ 45+1
30 okt.19:50VOAB 45+2Bavel 45+1
30 okt.19:50VOAB 45+1Hilvaria 45+1
30 okt.20:10Chaam 45+1VOAB 45+2
30 okt.20:30UVV'40 45+1VOAB 45+1
30 okt.20:50Viola 45+1VOAB 45+1
31 okt.08:30SC 't Zand JO9-2VOAB JO9-2
31 okt.08:30Unitas'30 JO8-1VOAB JO8-1
31 okt.08:45ODC JO9-3GVOAB JO9-7
31 okt.08:45VOAB JO13-3SV Reeshof JO13-2G
31 okt.08:45SV Reeshof JO10-3GVOAB JO10-6
31 okt.09:00FC Tilburg JO11-3VOAB JO11-3
31 okt.09:00OVC'26 JO9-1VOAB JO9-3
31 okt.09:00VOAB JO10-2Hilvaria JO10-1
31 okt.09:00VOAB JO8-7SC 't Zand JO8-6
31 okt.09:00VOAB JO10-1DESK JO10-1
31 okt.09:00VOAB JO8-4Gilze JO8-1
31 okt.09:00VOAB JO9-4Sarto JO9-3
31 okt.09:00VOAB JO10-3SC 't Zand JO10-3
31 okt.09:00VOAB JO10-4Willem II JO10-2
31 okt.09:00VOAB JO10-5Viola JO10-2
31 okt.09:00VOAB JO8-5OVC'26 JO8-1
31 okt.09:00VOAB JO9-5SVSOS JO9-1
31 okt.09:30Willem II JO12-1VOAB JO12-1
31 okt.09:30GSBW JO8-1VOAB JO8-2
31 okt.09:30ST RKDSV/EDN'56 JO9-2VOAB JO9-6
31 okt.09:45JVOZ JO13-2VOAB JO13-1
31 okt.10:00Sarto JO9-1VOAB JO9-1
31 okt.10:00RWB JO8-1VOAB JO8-3
31 okt.10:00SC 't Zand JO12-2GVOAB JO12-6
31 okt.10:00SC 't Zand JO11-2GVOAB JO11-1
31 okt.10:00VCB MO11-1VOAB MO11-1
31 okt.10:15VOAB JO11-2SV Reeshof JO11-2
31 okt.10:15VOAB JO12-3Riel JO12-1
31 okt.10:15VOAB JO11-4TSV Gudok JO11-3
31 okt.10:15VOAB MO13-1Neerlandia'31 MO13-1
31 okt.10:15VOAB JO12-4Sarto JO12-4
31 okt.10:15VOAB JO12-5ZIGO JO12-3
31 okt.10:15VOAB JO11-5NEO'25 JO11-2
31 okt.10:15Jong Brabant JO8-4GVOAB JO8-6
31 okt.10:30Bavel JO12-1VOAB JO12-2
31 okt.11:00SVG JO13-1VOAB JO13-2
31 okt.11:15RKDVC JO14-1VOAB JO14-2
31 okt.11:30VOAB JO16-1Geinoord Nieuwegein JO16-1
31 okt.11:30VOAB JO14-4Tuldania JO14-1
31 okt.11:30VOAB JO14-3TSV Gudok JO14-4
31 okt.11:30VOAB MO15-1DIA MO15-1
31 okt.11:30SV Reeshof JO17-2VOAB JO17-3
31 okt.11:45Gilze JO15-3VOAB JO15-4
31 okt.12:00RKDSV MO17-1VOAB MO17-1
31 okt.12:30Hilvaria JO15-2VOAB JO15-2
31 okt.12:30Nivo Sparta JO19-1VOAB JO19-1
31 okt.12:45SC 't Zand JO17-3VOAB JO17-2
31 okt.13:00Baardwijk MO13-1VOAB MO13-2
31 okt.13:00VOAB JO16-2Spoordonkse Boys JO16-1
31 okt.13:00VOAB JO14-1UNA JO14-1
31 okt.13:00VOAB JO15-3Moerse Boys JO15-1
31 okt.13:00VOAB JO16-3Nieuw Woensel JO16-3
31 okt.13:30VCB MO15-1VOAB MO15-2
31 okt.14:30NEO'25 3VOAB 3
31 okt.14:30Baardwijk 3VOAB 4
31 okt.14:45VOAB JO19-4WSJ JO19-1
31 okt.14:45VOAB MO19-1Gilze MO19-1
31 okt.14:45VOAB JO15-1Unitas JO15-1
31 okt.14:45Sarto JO19-4VOAB JO19-2
31 okt.14:45Sarto JO19-3VOAB JO19-3
31 okt.14:45OJC ROSMALEN JO17-2VOAB JO17-1
31 okt.16:45VOAB 2SCO 3
1 nov.10:00Gilze 4VOAB 5
1 nov.10:00VOAB VR1Waspik VR3
1 nov.11:00VOAB 7OVC'26 8
1 nov.11:45VOAB 2Dubbeldam 2
1 nov.12:00OVC'26 3VOAB 3
1 nov.12:00VOAB 6Sarto 20
1 nov.14:30JEKA 15VOAB 4
1 nov.14:30VOABFC Tilburg
7 nov.10:00JEKA JO13-11VOAB JO13-3
7 nov.10:00Dongen MO13-1VOAB MO13-1
7 nov.10:15VOAB JO13-2RWB JO13-2
7 nov.10:15VOAB MO13-2Be Ready MO13-1
7 nov.10:30Be Ready MO19-1VOAB MO19-1
7 nov.11:00SCO JO14-1VOAB JO14-3
7 nov.11:00Uno Animo JO14-2VOAB JO14-4
7 nov.11:15Bavel JO15-2VOAB JO15-3
7 nov.11:30VOAB JO14-2SV Reeshof JO14-1G
7 nov.11:30VOAB MO15-2Haarsteeg MO15-1
7 nov.11:30VOAB JO13-1TSC JO13-1
7 nov.11:30VOAB JO15-4Riel JO15-1
7 nov.12:00RFC JO15-1VOAB JO15-1
7 nov.13:00VOAB JO15-2Sarto JO15-3
7 nov.13:00VOAB MO17-1FC Tilburg MO17-2
7 nov.13:00VOAB JO17-1Sliedrecht JO17-1
7 nov.13:00JVC Cuijk JO14-1VOAB JO14-1
7 nov.14:00Kampong JO16-1VOAB JO16-1
7 nov.14:15SV Unitas'59 JO16-2GVOAB JO16-3
7 nov.14:30Blauw Wit'81 JO19-2VOAB JO19-4
7 nov.14:45VOAB JO19-1Roosendaal JO19-1
7 nov.14:45VOAB JO19-2Rijen JO19-2
7 nov.14:45VOAB 4SSC'55 5
7 nov.14:45VOAB JO19-3FC Tilburg JO19-3
7 nov.14:45VOAB JO17-2Viola JO17-1
7 nov.16:00ZIGO 2VOAB 2
7 nov.16:00SV Reeshof JO16-1VOAB JO16-2
7 nov.16:45VOAB 3TSVV Merlijn 3
8 nov.09:45VOAB 5GSBW 6
8 nov.10:00SV Reeshof 11VOAB 7
8 nov.10:00Emplina VR2VOAB VR1
8 nov.11:00VOAB 4FC Tilburg 4
8 nov.12:00Rood-Wit W 2VOAB 2
8 nov.12:00VOAB 3VV Trinitas Oisterwijk 3
8 nov.14:00Uno AnimoVOAB
8 nov.14:15SV Reeshof 9VOAB 6
14 nov.08:45VOAB JO13-3Sarto JO13-5
14 nov.09:45SCO MO13-1VOAB MO13-2
14 nov.10:15VOAB MO13-1DIA MO13-1
14 nov.11:00SVG JO16-1VOAB JO16-2
14 nov.11:30VOAB JO14-3SV Reeshof JO14-2G
14 nov.11:30VOAB JO14-4TSV Gudok JO14-5
14 nov.11:30VOAB MO15-2Nulandia MO15-1
14 nov.11:30VOAB MO15-1JEKA MO15-1
14 nov.11:30TSV Gudok JO14-3VOAB JO14-2
14 nov.12:45SC 't Zand JO15-5VOAB JO15-4
14 nov.13:00VOAB JO17-3JEKA JO17-8
14 nov.13:00VOAB MO17-1Bladella MO17-1
14 nov.13:00SCG'18 JO16-1VOAB JO16-3
14 nov.13:00JEKA JO15-7VOAB JO15-3
14 nov.14:45VOAB JO19-4Were Di JO19-2
14 nov.14:45Sarto JO17-6VOAB JO17-2
14 nov.15:00Zwaluw VFC JO19-2VOAB JO19-3
14 nov.17:00UVV'40 JO19-4VOAB JO19-2
20 nov.19:30UVV'40 45+1VOAB 45+1
20 nov.19:30VOAB 45+2Bavel 45+1
20 nov.19:50JEKA 45+2VOAB 45+2
20 nov.19:50VOAB 45+1Viola 45+1
20 nov.20:10Hilvaria 45+1VOAB 45+1
20 nov.20:10VOAB 45+2Chaam 45+1
20 nov.20:30VOAB 45+1WSJ 45+1
21 nov.08:30Gilze JO13-4VOAB JO13-3
21 nov.10:15VOAB MO13-2Blauw Wit'81 MO13-1
21 nov.11:00Hilvaria MO13-1VOAB MO13-1
21 nov.11:15RKDVC JO14-2VOAB JO14-3
21 nov.11:15SC 't Zand JO13-3VOAB JO13-2
21 nov.11:30Best Vooruit MO15-1VOAB MO15-2
21 nov.11:30Jong Brabant JO15-2VOAB JO15-2
21 nov.11:30VOAB JO14-2Hilvaria JO14-1
21 nov.11:30VOAB JO16-1IJsselmeervogels JO16-1
21 nov.11:30VOAB JO13-1Oranje Wit JO13-1
21 nov.11:30VOAB JO15-4GSBW JO15-1
21 nov.12:45VV Trinitas Oisterwijk MO15-1VOAB MO15-1
21 nov.13:00VOAB JO16-2Gilze JO16-1
21 nov.13:00VOAB JO16-3VV Trinitas Oisterwijk JO16-2
21 nov.13:00Beerse Boys MO17-1VOAB MO17-1
21 nov.13:00VOAB JO14-1SV Unitas'59 JO14-1
21 nov.13:00VOAB JO15-3Rijen JO15-1
21 nov.13:15Roosendaal JO17-1VOAB JO17-1
21 nov.13:30Boxtel MO19-1VOAB MO19-1
21 nov.14:00ZIGO JO19-2VOAB JO19-4
21 nov.14:45FC Tilburg 3VOAB 4
21 nov.14:45Sarto JO17-7VOAB JO17-3
21 nov.14:45VOAB JO15-1Haarsteeg JO15-1
21 nov.14:45VOAB JO19-2Baronie JO19-3
21 nov.14:45VOAB JO19-3SVSSS JO19-2
21 nov.14:45VOAB JO17-2Sarto JO17-3
21 nov.15:00Theole JO19-1VOAB JO19-1
21 nov.16:45VOAB 2Willem II 2
22 nov.10:00Riel 3VOAB 5
22 nov.10:00VOAB VR1EVVC VR3
22 nov.11:00VOAB 4Sarto 10
22 nov.11:00VOAB 7WSJ 2
22 nov.11:45SVG 2VOAB 3
22 nov.11:45VOAB 2R.K.S.V. Groen Wit 2
22 nov.12:00VOAB 6Were Di 10
22 nov.14:30VOABWSC
28 nov.08:45VOAB JO13-3Gilze JO13-3
28 nov.09:45Olympia'60 JO15-3VOAB JO15-4
28 nov.10:00Kloetinge JO13-1VOAB JO13-1
28 nov.10:15VOAB JO13-2TSC JO13-2
28 nov.10:15VOAB MO13-1VOAB MO13-2
28 nov.11:30VOAB JO14-3SC Elshout JO14-1G
28 nov.11:30VOAB JO14-4SVSOS JO14-1G
28 nov.11:30VOAB MO15-1WSC MO15-1
28 nov.11:30VOAB MO15-2DESK MO15-1
28 nov.11:45SBC JO14-1VOAB JO14-1
28 nov.12:00TSVV Merlijn 2VOAB 2
28 nov.13:00DTS '35 Ede JO16-1VOAB JO16-1
28 nov.13:00VOAB JO17-3Gloria UC JO17-2
28 nov.13:00VOAB MO17-1WSC MO17-2
28 nov.13:00VOAB JO15-2Were Di JO15-2
28 nov.13:00VOAB JO17-1JEKA JO17-1
28 nov.13:00RWB JO15-1VOAB JO15-1
28 nov.13:00Gloria UC JO15-2VOAB JO15-3
28 nov.14:00JEKA JO17-4VOAB JO17-2
28 nov.14:30Woenselse Boys JO16-2VOAB JO16-3
28 nov.14:30Chaam JO19-1VOAB JO19-2
28 nov.14:45VOAB JO19-1WSC JO19-1
28 nov.14:45VOAB 4SVSSS 3
28 nov.14:45VOAB MO19-1RKDVC MO19-1
28 nov.14:45VOAB JO19-4SC 't Zand JO19-2
28 nov.15:00SC 't Zand JO19-4VOAB JO19-3
28 nov.16:45VOAB 3WSJ 2
29 nov.09:45VOAB 5DESK 4
29 nov.10:00Rijen 4VOAB 4
29 nov.10:00RKDSV 5VOAB 7
29 nov.10:30Viola 5VOAB 6
29 nov.11:30DOSKO 2VOAB 2
29 nov.12:00VOAB 3Uno Animo 3
29 nov.14:00Madese BoysVOAB
4 dec.19:30Viola 45+1VOAB 45+1
4 dec.19:50VOAB 45+1Hilvaria 45+1
4 dec.20:30WSJ 45+1VOAB 45+1
4 dec.20:50VOAB 45+1UVV'40 45+1
5 dec.08:45VOAB JO13-3JEKA JO13-6
5 dec.09:45SCO MO13-1VOAB MO13-1
5 dec.10:15VOAB JO13-2Baronie JO13-3
5 dec.10:15FC Tilburg MO13-2VOAB MO13-2
5 dec.10:15Sleeuwijk JO15-1VOAB JO15-1
5 dec.11:30VOAB JO16-1PVCV JO16-1
5 dec.11:30VOAB JO13-1Spartaan'20 JO13-2
5 dec.11:30VOAB JO15-4Baronie JO15-3
5 dec.11:30Haarsteeg JO14-1VOAB JO14-3
5 dec.11:30OJC ROSMALEN JO14-1VOAB JO14-1
5 dec.12:30FC Tilburg JO14-1VOAB JO14-2
5 dec.12:30ZIGO JO15-2VOAB JO15-2
5 dec.12:45SCO 9VOAB 4
5 dec.13:00VOAB JO15-3Sarto JO15-5
5 dec.13:00VOAB JO16-3SV BLC JO16-2
5 dec.13:00VOAB JO16-2HHC'09 JO16-1
5 dec.13:00DESK MO17-1VOAB MO17-1
5 dec.13:00ST SDO '39/HMVV/Hulsel JO14-1VOAB JO14-4
5 dec.13:00Zwaluw VFC MO19-1VOAB MO19-1
5 dec.13:10VOAB JO17-1TSC JO17-1
5 dec.14:30VV Trinitas Oisterwijk JO19-4VOAB JO19-3
5 dec.14:45VOAB JO17-2TSV Gudok JO17-2
5 dec.14:45VOAB JO19-2TSV Gudok JO19-3
5 dec.14:45RWB 2VOAB 3
5 dec.14:45RWB JO19-2VOAB JO19-4
5 dec.14:55VOAB JO19-1Unitas'30 JO19-1